06 stycznia 2015

MUMbloga vol.2

Zadomowiłam się. Weszłam, zdjełam buty i rozsiadłam się w fotelu. Takim dużym co to jak usiądziesz to się w nim zatapiasz. Wsiąkłam. I dobrze mi z tym. Dobrze mi tam. Z nimi- Olsztyńskimi blogerkami.


Za mną kolejne spotkanie olsztyńskich blogerek. MUMbloga vol2 już należy do przeszłości. Było, minęło i jest co wspominać. Gdy miło płynie czas, a śmiech wypełnia sale to nie może być inaczej. Na minionym spotkaniu tak było. Było swojsko. Bez zbędnego skrępowania  i ograniczenia.
Byłyśmy my, 15 blogerek plus nasze dzieci. Wszyscy spotkaliśmy się U Artystów. Na pietrze. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie pomyliła knajpy i biegała po olsztyńskiej starówce z dwójką dzieci i ciastem w ręku :)

Kolejny raz przekonuje się o tym, że jak człowiekowi się chce to można wszystko. U Artystów miałyśmy całe piętro dla siebie. My blogerki byłyśmy w jednej sali, a dzieci nasze pod czujnym okiem animatorki z Grupy Happy bawiły się w salce obok. Dodam tylko, że byłam pod ogromnym wrażeniem jak ona świetnie dała radę. Dzieci były w różnym wieku, a mimo to potrafiła zająć je i co więcej dzieciaki naprawdę fajnie się bawiły. Kiedy dzieci dekorowały pierniczki, my mogłyśmy posłuchać oraz spróbować potraw ugotowanych w garnkach Zepter. W między czasie delektując się przepysznymi przekąskami, które przygotowała restauracja. Niebo w gębie! Moje dzieci pożerały je. Odnośnie obiadu to powiem Wam, że naleśniki ze szpinakiem są obłędne! Jeżeli będziecie w Olsztynie śmiało możecie wybrać się tam na obiad!


Kolejny punktem naszego spotkania była pogadanka Magdy Sulwińskiej o tym jak można bawić się aparatem. Ja aparatu nie posiadam. Mam jedynie ten w telefonie i bardzo żałuję, że nie mam jak skorzystać z jej rad. Jednak dziewczyny, które wiedziały o co chodzi i miały aparaty przy sobie mówiły, że rady Magdy były trafione i w bardzo prosty sposób wytłumaczyła co jak. Pozostaje mi im wierzyć i mam nadzieję, że doczekam się kiedyś profesjonalnego aparatu. Lub chociaż pół profesjonalnego.


To był dobrze spędzony czas. Dziękuje organizatorkom Sylwii i Oli za to iż mogłam uczestniczyć tym spotkaniu. Dzięki dziewczyny za miłe towarzystwo i śmiech, którego na sali było sporo.
Dziękuję również sponsorom, którzy podarowali nam cudowne prezenty. Dzięukuje Wam wszystkim i każdemu z osobna
Restauracja U artystówGrupa HappyFotografia Magdalena SulwińskaZłoty KluczZepterTołpaPollenaKartoniakiSzataNetBandiHally DesignEgmont,BlueBalloonWydawnictwo TamarynAquadiverBamBookoMały GeniusMamaniaPat&RubPrintuGagaMama i JaLagenko

Dziękuję również Magdzie za zrobienie tak pięknych zdjęć. Te brzydsze, niewyraźne i gorsze wizualnie zrobiłam moim niezawodnym SrajPhonem .

Do następnego!
Mam nadzieję :)
3 komentarze:

 1. Pokochałam te spotkania i gdy mam okazję uczestniczyć w którymś z nich ogarnia mnie niesamowite uczucie.
  Dziękuję Ci Karola za pogaduchy i mam nadzieję, że będziemy jeszcze miały okazję je powtórzyć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dziękuję za Twoją obecność i pyszne ciacho. Mogę liczyć na takie pyszności w piątek - hehe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że spotkanie udane. Jak będziemy w Olsztynie z chęcią odwiedzimy to miejsce.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!
Twoje zdanie jest dla mnie ważne dlatego jeżeli chcesz je wyrazić nie krępuj się :)