02 grudnia 2013

Mikołajkowe zajęcia dla dzieci i rodziców

Pewnie zauważyliście, żeśmy aktywną rodziną. Uwielbiamy różnego rodzaju sporty. Kochamy ruch i uwielbiamy jak duuużo się dzieje. W Olsztynie mało działo się dla rodzin z dziećmi. Jednak z każdym dniem Olsztyn nabiera tempa i zaczyna się dziać sporo. I BARDZO DOBRZE! Bo my mamy, jak i tatusiowie też chcemy być aktywni. Być sprawni i zrobić coś dla siebie. Lecz nie zawsze mamy z kim zostawić naszego maluszka. Miejsc gdzie można ćwiczyć razem z dzieckiem jest mało. Ja razem z Kacprowych chodzę na zajęcia do Body Perfeckt na Aktywną Mamę (relacja już niebawem), jednak tam zajęcia są przystosowane dla dzieci do 2roku życia.


Potrzeba matką wynalazków! Jeżeli czegoś nie ma to trzeba to zrobić! Nie ma co siedzieć i narzekać. Trzeba działać! Chcecie zajęć dla dzieci starszych? Proszę bardzo!

Czwartek godz. 18.oo w LO 2. Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami Taekwondo dla dzieci (6-12lat) i ich rodziców. Przychodzimy w dresikach, z uśmiechem na twarzy i dobrze się bawimy! Aktywnie się bawimy, trochę poćwiczymy i przede wszystkim pogłębimy więź z dzieckiem.
Według mnie warto! My tam będziemy!
Zachęcamy i Was :)

MIKOŁAJKOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI I RODZICÓWBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że jesteś!
Twoje zdanie jest dla mnie ważne dlatego jeżeli chcesz je wyrazić nie krępuj się :)