10 czerwca 2014

Dzień Dziecka


Nie to żebym żałowała dzieciom zabawek. Lecz nie jestem fanką wręczania dzieciom materialnych prezentów z byle jakiej okazji. I nie chodzi mi o to, że później mam problem z ulokowaniem tego w ich pokoju. No dobra, może o to też chodzi :) Po prostu uważam, że Dzień Dziecka jest po to aby przypomnieć rodzicom, że o wiele przyjemniej jest spędzić CAŁY dzień z dziećmi na wspólnych zabawach i figlach. Żyjemy w tak zaganiani, że ciężko jest nam wygospodarować trochę czasu tylko dla dziecka. Dlatego też, jak co roku, postanowiliśmy spędzić wspólnie dzień. A dokładnie mówiąc pół dnia gdyż mama po panieńskim musiała swoje odespać:)

Jakiś czas temu wypatrzyłam cudowną maszynę stojącą koło Body Perfekt. A mianowicie rower z doczepionym wózkiem z przodu, który można było wypożyczyć od firmy Warmia Bus. Od razu wiedziałam, że potrzebuje kilku dni aby zorganizować wspólny wypad. Dzień Dziecka okazał się idealnym momentem. Podjechaliśmy pod Body Perfekt autem i przepakowaliśmy się na rowery. Jako kierunek obraliśmy parki i las w Jakubowie.

To był najlepiej spędzony Dzień Dziecka! Jechaliśmy przed siebie, nie patrząc na zegarek i nie spiesząc się nigdzie. Chłonęliśmy wszystko. Siebie nawzajem, zapach lasu, spokój, piękne widoki i śpiew ptaków. Totalny chillout. Polecam Wam takie dni i przede wszystkim ten wspaniały rower! Wypożyczyć go możecie na godziny. Chwile zajmuje ogarnięcie jazdy na nim ale uwierzcie mi warto! Kacprowemu baardzo się podobało! Zresztą zobaczcie sami
3 komentarze:

 1. Ale czadowy ten rowerek z wózkiem! Jeszcze takiego nie widziałam! Choć moi synkowie już za duzi są na takie cudo, to jednak jestem pod wielkim wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten rower jest na prawdę super! Gdzie można go wypożyczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W body prefekt ALE :) jak zadzwonisz dzień przed i poprosisz by go dostarczyli do ich punktu przy euro na wilczynskiego to będziesz mogła tam go wypożyczyć i tam

   Usuń

Cieszę się, że jesteś!
Twoje zdanie jest dla mnie ważne dlatego jeżeli chcesz je wyrazić nie krępuj się :)