07 stycznia 2014

Co styczeń przyniesie

Dawno nie pisałam Wam o tym co ciekawego dziać się będzie w Olsztynie. Trochę przycichły imprezy rodzinne przed świętami. Wiadomo wszyscy zalatani w kuchni, w sklepach i domach handlowych. Na szczęście święta się skończyły, nowy rok przywitany więc i imprezy się zaczynają.
Poszukałam w necie i mam dla Was kilka ciekawych propozycji na spędzenie aktywnego czasu z dziećmi. Jesteście chętni? Mam nadzieje, że tak bo naprawdę warto :) Zaczynamy!

1.WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY- Nie wiem czy Wy też tak uważacie ale według mnie w styczniu obowiązkowo trzeba być na WOŚP! W tym roku czeka na Was:
- Szycie olsztyńskich serc a Aurze (Alfie) 12.01 od godz. 10. A do środy tj. 8 stycznie w MOKu na ul. Dąbroszczakó zbierane są wszelkie materiały w kolorach czerwony, pomarańzzowym i różowym  (każdy skrawek się liczy)
- ciepły posiłek za datek do puszki
- liczne koncerty i występy
- Bezpłatne porady specjalistyczne w poradniach: chirurgicznej, ortopedycznej, hematologiczno-onkologicznej, laryngologicznej i okulistycznej (rejestracja 9 stycznia w godz. 9.00-12.00 pod nr tel. 89 539 34 56), w godz. 11.00-13.00 w sali konferencyjnej szpitala Prezentacja nt. WOŚP, loteria fantowa, wyklejanie wielkiego serca, konkurs karaoke, quiz z pierwszej pomocy oraz światełko do nieba przygotowane przez Zespół Placówek Specjalnych
- warsztaty dla rodziców z dziećmi "Szyjemy serduszka"  12.01 godz. 12
- Światełko do nieba

Szczegółów szukajcie TU

2. CHARYTATYWNY BAL KOSTIUMOWY dla wszystkich dzieci -  Byłam na niejednej imprezie, gdzie dziewczyny z Akademii Prymusa umilały czas dzieciom i powiem Wam... przyjdźcie i dajcie dzieciakom się pobawić! :)

 

3.HANGLOOSE & EXTREMAMA LIVIGNO SHOW OFF party- Można będzie obejrzeć filmiki z ich wyjazdu, posłuchać ciekawych opowieści, a wszystko po to żebyśmy zechcieli pojechać razem z nimi w kwietniu. Dodatkowo będzie można pośpiewać gdyż zapowiadają że będzie karaoke! Genialnie :) Oczywiście rodziny są mile widziane!!!

Chcecie być na bierząco to KLIKAJCIE 


Mam nadzieję, że znajdziecie czas i wyskoczycie całą rodziną gdzieś gdzie aktywnie pobędziecie ze sobą.

4 komentarze:

 1. W zeszłym roku w WOŚP urodziła się moja Ala:) Taka to była orkiestra:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli dostałaś swoje własne serduszko. Jedyne, niepowtarzalne , które kocha ponad wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no to będziecie nieźle działać a co w lutym?? moje urodzinki ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam w lutym urodzinki :) A w lutym ferie i ciekawe propozycje dla rodzin plus zaplanowałam jedno popołudnie z moim NieMężem :) Nie napiszę co bo mnie czyta a chcę żeby to była niespodziewajka

   Usuń

Cieszę się, że jesteś!
Twoje zdanie jest dla mnie ważne dlatego jeżeli chcesz je wyrazić nie krępuj się :)