04 listopada 2013

Olsztyn tańczy!

Uwielbiam tańczyć! Z Jadźką wygłupiamy się od zawsze. Nawet mój NieMąż bierze udział w moich tańcach wygibańcach :) Kacprowemu udzieliła się nasza miłość taneczna. Tańcuje razem z nami aż miło patrzeć. Co więcej Jadźka nauczyło go tańczyć na łóżku!! Najpierw wskakiwała na łóżko w swoim pokoju i skakała przed lustrem (które ma na przeciwko łóżka na drzwiach szafy), a Kacprowy kładł głowę na łóżku i podrygiwał z nią. Potem Jadzia pokazała mu, że fajniej jest siedzieć koło niej jak skacze... Kacprowy załapał i rzeczywiście sprawia mu to większy fun. W weekend jednak Jadzia pokazała mu, że fajniejsze od siedzenia koło niej gdy skacze jest... skakanie razem z nią. I strach się bać jak patrze na to...
Tym bardziej cieszy mnie fakt, że kolejne super imprezy taneczne szykują się w Olsztynie :)
Dlatego uwaga Kochani 11listopad jest nasz! zabieramy mężów, dzieci i dobre humory i wychodzimy z domu bo Olsztyn tańczy w Hali Uranii. Tak, tak Spotykamy się o 16 w Hali Uranii i tańcujemy :) My już się doczekać nie możemy!!!

Kalendarz w dłoń, zapisujemy plany na 11listopada i DO ZOBACZENIA :)

PS. Pamiętajcie żeby się przebrać ;)

2 komentarze:

  1. Ekstra! Jak zwykle u Ciebie ciekawe inicjatywy :-). Dzięki za podpowiedź!

    OdpowiedzUsuń
  2. Tylko Karolibu nie pomyl dnia ani godziny :-)

    U nas tańcząca tylko Rózia a raczej czująca muzę i kiwająca głową i robiąca tany-tany..ale że blisko mamy to się może wybierzemy.

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!
Twoje zdanie jest dla mnie ważne dlatego jeżeli chcesz je wyrazić nie krępuj się :)