24 września 2013

BABAFEST 2013 !

Pewnie się zastanawiacie czym jest ta cała BABAFEST? Otóż jest to festiwal stworzony przez piątkę niesamowitych kobiet. Dzięki temu że każda zajmuje się czym innym i ma inne doświadczenie mógł powstać festiwal BABAFEST 2013 o tak szerokim wachlarzu warsztatów. Dla kogo jest ten festiwal?Stworzony on został z myślą o nas kobietach. Żyjemy w ciągłym biegu. Praca dom , dom praca... a mimo wszystko szukamy okazji żeby poznać ciekawych ludzi, rozwinąć swój potencjał i znaleźć coś co nas zmotywuje do dalszego działania...  BABAFEST jest odpowiedzią na nasze prośby...  Tylko proszę mi się tu nie obrażać Panowie... Po przejrzeniu tematyki warsztatów stwierdzam, że znajdzie się też coś dla Was!
Kolejnym WIELKIM plusem (jak dla mnie) jest zorganizowanie oddzielnego weekendu "ku czci" rodzinie.

Program BABAFEST obejmuje warsztaty "z zakresu rozwoju  osobistego, sztuki użytkowej, tańca i ruchu oraz aktywności sportowej,  podczas których uczestniczki poznają nowe sposoby radzenia sobie z trudnymi  i z łatwymi sytuacjami, rozwiną pasje i zainteresowania, roztańczą stres, a  przede wszystkim poznają się i podzielą swoimi doświadczeniami.  Dopełnieniem warsztatów będą spotkania z interesującymi ludźmi. Dodatkowo  planujemy imprezy towarzyszące, koncerty i kiermasze lokalnych wyrobów  artystycznych. W odpowiedzi na prośby uczestniczek tegoroczny festiwal  zostanie wzbogacony o warsztaty i zajęcia dla dzieci i rodziców, które  odbędą się w dodatkowy weekend festiwalowy 26 – 27 października.".

 Nie będę się więcej rozpisywała bo szkoda czasu... Wejdźcie na stronę BABAFEST i znajdźcie coś dla siebie i Waszych rodzin! WEJDŹCIE I REZERWUJCIE DOPÓKI SĄ MIEJSCA :)

4 komentarze:

 1. O dobrze wiedzieć, dzięki za link :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zabrałaś mi posta :-D Do zobaczenia na warsztatach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za cynk - już zaklepałam miejsca na dwa spotkania :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Liwka pisz!! :) Nie ma za co dziewczyny- do usług :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!
Twoje zdanie jest dla mnie ważne dlatego jeżeli chcesz je wyrazić nie krępuj się :)