20 lipca 2013

Wosk na Włos i Ja


Śmiało mogę stwierdzić, że moja przygoda z depilatorem dobiegła końca! I to za sprawą salonu Wosk na Włos. Dziś udałam się do niego aby odebrać nagrodę, którą wygrałam w konkursie, a tą nagrodą była... depilacja łydek. Jak to mówi moja babcia spróbować nigdy nie zaszkodzi...
Zacznę od tego, że wystrój był klimatyczny, minimalistyczny i  przede wszystkim trafiony!! Nie przytłaczał mnie i śmiało można była przykuć wzrok do ważnego elementu dekoracji tj do karteczek.
I to nie tam byle jakich karteczek. Te karteczki są oznaką uznania i zadowolenia klientów (bo również panowie mogą korzystać z usług w tym salonie!). Każda osoba dostaje dwie  karteczki po zabiegu. Pierwsza służy do napisania czy się podobało lub co się podobało. Druga zaś do naszych sugestii co zmienić bądź co dodać. Dodatkowo wosk w kolorze różowym i przepiękny zapach, który unosił się w powietrzu powodował uśmiech na mojej twarzy.
Kiedy weszłam do kabiny pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę było...
...miejsce, na którym mogłam zawiesić torebkę i odłożyć ubranie. Jak dla mnie pomysł GENIALNY!
Aranżacja wnętrza kabiny również miała charakter minimalistyczny, znajdowały się tam rzeczy/przybory potrzebne do wykonania depilacji. I słusznie!
Kiedy byłam gotowa zaczęłyśmy. Pani, która wykonywała depilację poinformowała mnie czego od razu po zabiegu nie będę mogła robić. A potem zaczęłyśmy rozmawiać. Sam zabieg nie bolał. Powiedziałabym nawet, że był przyjemniejszy od usuwania owłosienia depilatorem. I tak rozmawiając z przemiłą Panią dałam namówić się na depilacje pach... choć strach przed bólem (bo to jednak dosyć delikatne miejsce) był, nie żałuję. Co więcej jestem pierwszy raz w życiu ZADOWOLONA, że dałam się namówić :) W ogóle nie bolało i z efektów jestem naprawdę zadowolona. Pachy aksamitnie gładkie! Łydki aksamitnie gładkie i nie mam żadnego podrażnienia. Bo pragnę zauważyć, że w tym salonie stosowany jest wosk tytanowy (antyalergiczny). 
Więcej na temat spraw technicznych możecie przeczytać na blogu Żurnalistki o TU
Ja osobiście z usług tego salonu na pewno będę korzystała i namawiam każdego z Was bo również ceny kuszą!! 
Nie depilowałaś się nigdy? chcesz spróbować?
Depilujesz się? A chciałabyś podczas depilacji poczuć się zrelaksowana i mieć idealnie usunięte (nie złamane przy samej skórze) włosy?
Jeśli tak to musicie odwiedzić WOSK NA WŁOS !


3 komentarze:

 1. Cieszę się, że nagroda z mojego rozdania tak przypadłą Ci do gustu :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Również wygrałam depilację u Żurnalistki, jednak ja zdecydowałam się na depilację pach. Jestem przekonana, że nie raz tam wrócę :) Teraz zastanawiam się nad depilacją rąk, jednak po zabiegu nie można się opalać, a więc wystawianie łapek na słońcę nie wchodzi w grę, a jest ciut za ciepło, by ubierać długi rękaw. Tak więc póki co się wstrzymuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nad bikini zaczęłam się zastanawiać ... wrócę tam na pewno! Jestem bardzo zadowolona z tej nagrody! :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!
Twoje zdanie jest dla mnie ważne dlatego jeżeli chcesz je wyrazić nie krępuj się :)